top of page

CZUŁA SESJA

SKÓRA DO SKÓRY

Zastanawiasz się, czy może być coś bardziej intymnego niż kontakt skóra do skóry z Twoim dzieckiem?

Sesja bliskościowa "CZUŁA SESJA" to piękna okazja, aby uchwycić te cenne chwile pełne miłości i czułości. Ta sesja jest dedykowana matkom i ich pociechom, pozwalając na tworzenie wspomnień, które zostaną z Wami na zawsze.

Podczas sesji, skoncentrujemy się na naturalnych i swobodnych momentach między Tobą a Twoim dzieckiem. Może to być delikatne przytulanie, karmienie piersią, wspólna zabawa czy po prostu chwile ciszy i spokoju. Moim celem jest uchwycenie autentycznych emocji i niepowtarzalnej więzi, która Was łączy​.

Sesje mogą odbywać się w przytulnym studio lub w komfortowym zaciszu Waszego domu, gdzie oboje będziecie czuć się najbardziej swobodnie. 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na sesję bliskościową "CZUŁA SESJA". Razem stworzymy piękne, emocjonalne fotografie, które będą wyjątkową pamiątką na całe życie.

Co wyróżnia te zdjęcia?

Zdjęcia z Czułych sesji mają bardziej spontaniczny i analogowy vibe. 

Ostateczną selekcję wykonuję ja - fotografka. Do swoich rąk dostaniesz gotową historię o Waszej miłości. Nie wszystkie zdjęcia to portrety do postawienia "na kominku", czasami lekko rozmyte zdjęcie jest bardziej emocjonalne niż to idealne, dlatego zdecydowałam że to ja dokonam wyboru zdjęć z sesji. 

Na takie zdjęcia najlepiej umówić się kiedy Twoje dziecko jest już tłuściutkim bobaskiem, a więc między 4 a 12 miesiącem życia. Możemy je zrobić u Ciebie w domu lub u mnie w studio.

Sesja trwa zazwyczaj około półtorej godziny do dwóch.

Koszt CZUŁEJ SESJI to 1 000 zł 

otrzymujesz z niej 40-50 zdjęć w wersji online oraz 

album 15x15 cm (do 10 rozkładówek)

bottom of page